Zaznacz stronę

Dadi’ Oil to nie jest zwykła oliwka do paznokci. W 95% składa się ze składników organicznych. Przywraca paznokciom elastyczność, wzmacnia je i nadaje im piękny, naturalny połysk.

Dadi’ Oil wnika szybko, dzięki czemu paznokcie i skórki nie są tłuste.
W jej skład wchodzą 3 organiczne oleje (oleje z Avocado, olej Jojoba oraz oliwa z oliwek), a także naturalna witamina E (a nie octan tokoferolu – tocoferol acetate, czyli jej syntetyczny odpowiednik!). Wszystkie te składniki pochodzą z ekologicznych upraw na obszarach objętych ochroną, gdzie rolnicy korzystają z ochrony wód oraz technik odnawialnych, a do upraw nie używają nawozów sztucznych oraz pestycydów.

Oleje z avokado, jojoba i oliwek fantastycznie nawilżają i uelastyczniają płykę, a naturalna witamina E, to silny antyoksydant. Do tego mieszanka 21 olejków, która nadaje jej przepiękny zapach.
Dadi’ Oil jest wyjątjowa, przekonaj się!

Co sprawia, że Dadi’ Oil jest najlepszą oliwką do pielęgnacji paznokci i skórek?

  1. Czysty, organiczny olejek z avocado – zawiera duże ilości witaminy A i D, które mają doskonałe właściwości nawilżające
  2. Oliwa z oliwek – zawiera dwa aktywneskladniki: skwalen, któy jest naturalnym środkiem zmiękczającym, a drugi to Oleocanthal,który ma właściwości przeciwzapalne
  3. Olejek Jojoba, który pomaga w penetracji składników aktywnych
  4. Naturalne witamina E – która jest silnym antyutleniaczem

Zapach Dadi’ Oil jest obłędny! Składa się z 21 naturalnych olejków eterycznych, w tym cytrusów, wanilii, bergamotki, cytryny, rozmarynu, trawy cytrynowej i lawendy.

W sprzedaży :

  • 3,75 ml – 20,00 zł
  • 14,3 ml – 55,00 zł

Dadi Lip Balm to w100% naturalny, odżywczy i wygładzający balsam do ust. Dzięki kompozycji samych naturalnych składników głęboko nawilża, odżywia i regeneruje wrażliwą skórę ust. Dzięki długotrwałemu nawilżeniu zapobiega spierzchnięciu ust, działa na nie kojąco jak opatrunek.

Balsam zawiera: wosk pszczeli, olej kokosowy, wyciąg z aloesu, olej jojoba, masło kakaowe, olej avocado, oliwkę z oliwek, naturalną witaminę E.

Pomadka stworzona została tylko z naturalnych składników, nie zawiera parabenów, nafty i konserwantów.

W sprzedaży:

  • 3,75 g – 29,00 zł

Zamówienia na produkty składać można telefonicznie pod numerem telefonu 791 180 787 oraz za pośrednictwem profilów facebook instagram Gabinetu Różanego.